فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

در راستای اجرای طرح سپاس و تجلیل از خانواده های معزز شهدای مظلوم مدافع حرم ، در روز سه شنبه هجدهم مهر ماه 96 ، تعدادی از مسئولین بسیج اصناف و بنیاد شهید منطقه دو از خانواده ی شهیدان حمیدرضا دایی تقی، سجاد مرادی ، قربانعلی سلطانی،علی محمد رضایی و سید مهدی موسوی دیدارو با اهداء هدیه و لوح تقدیر ، از آنان تجلیل نمودند.

همزمان با شهادت جانسوزامام زين العابدين عليه السلام ، مراسم عزاداري همراه با قرائت پر فيض زيارت عاشورا و سخنراني رئيس بنياد منطقه دو و مداحي برادر كردگاري يكي از مداحان اهل بيت (س) ، در روز سه شنبه يازدهم مهر ماه 96 ، در نمازخانه اداره برگزار گرديد. گفتني است در پايان اين مراسم از شركت كنندگان پذيرايي شد.

به منظور گراميداشت ياد و خاطره شهداي والامقام هشت سال دفاع مقدس ، در روز سه شنبه چهارم مهر ماه 96 مسئولين بنياد شهيد منطقه دو و شهرداري ناحيه 4 اصفهان ، با حضور در منزل شهيدان مرتضي فدوي، مهدي عريضي و جانباز گرامي رسول منصفي پور از نزديك با آنان ديدار و گفتگو نمودند. در اين ديدار والدين شهيدان با بيان خاطراتي از عزيزان خود ، ياد و خاطره آنان را گرامي داشتند.

همزمان با فرارسيدن هفته دفاع مقدس و تجليل از مقام شامخ شهيدان هشت سال دفاع مقدس در روز پنجشنبه ششم مهر ماه 96 ، مزار شهداي گمنام هميشه جاويد شهر بهارستان ، توسط رئيس شوراي سياست گذاري ائمه جمعه، امام جمعه شهر بهارستان ، مسئولين ناحيه ي مقاومت بسيج امام حسين (ع) و جمعي از كارمندان بنياد شهيد منطقه دو ، غبار روبي و گل افشاني شد و به مقام والاي شهيدان اداي احترام گرديد.

در راستاي برگزاري و ارج نهادن به شعائر اسلامي و زنده نگه داشتن نهضت پر شور حسيني از روز شنبه يكم مهرماه 96 به مدت 6 روز مراسم عزاداري همراه با قرائت پر فيض زيارت عاشورا در نمازخانه بنياد شهيد منطقه دو ، برگزار گرديد.در اين مراسم معنوي ، پس از زيارت عاشورا ، امام جماعت اداره مباحثي در خصوص غيرت ديني مطرح نموده و از سخنان ايشان ، مسابقه ي پاسخ به سئوالات نيز برگزار گرديد و در پايان از شركت...

به منظور ارج نهادن به مقام والاي هشت سال دفاع مقدس و تقدير از خانواده هاي اين عزيزان در روز شنبه يكم مهر ماه ،آقاي ياري پور رياست بنياد منطقه دو به همراه امام جمعه شهر بهارستان ، از پدر شهيد حسين اكباتاني و پدر شهيدان غلام رضا و غلام حسين بهروزي و پدر شهيد كيان جو ديدار به عمل آورده و ضمن گفتگو با اين عزيزان از آنها با اهداء هديه تجليل نمودند.

به مناسبت فرا رسيدن هفته دفاع مقدس ، در روز شنبه اول مهر ماه ، مسئولين بنياد منطقه دو به همراه مسئولين شهرداري ناحيه 4 ، از مادر شهيدان رسول و مصطفي رداني پور، آقاي جاويد مستمند ، جانباز 25% و عضو هيئت علمي دانشگاه و آقاي جعفر علي كماني ، جانباز 65% ، ديدار به عمل آورده و با اهداء قاب و لوح از آنها تجليل به عمل آمد.

در روز سه شنبه 96/06/28 ساعت 7:30 جلسه شوراي معاونين با حضور رئيس و اعضاي جلسه در دفتر رياست اداره برگزار گرديد. در اين جلسه پس از تلاوت آيات قرآن كريم ، رئيس محترم جلسه با ذكر رواياتي از ائمه در خصوص نوع سخن گفتن با مخاطب و كلام تاثير گذار صحبت نموده و سپس مصوبات جلسه قبل مورد بررسي قرار گرفت در ادامه پيرامون برخي مسائل و مشكلات موجود بحث و تبادل نظر شد.

در آستانه فرا رسيدن هفته دفاع مقدس ، جلسه مشترك كارگروه فرهنگي اجتماعي در روز يكشنبه 96/06/26از ساعت 8:30 در محل سالن همايش هاي فرمانداري باحضور فرماندار محترم اصفهان و روسا و معاونين دستگاههاي شهرستان اصفهان برگزار گرديد.

بمنظور ايجاد روحيه همدلي و نشاط در بين همسران شاهد و ايثارگر ، در روز دوشنبه 96/06/13 اردويي با حضور تعدادي از همسران شاهد و ايثارگر در محل مجموعه بهشت واقع در باغ بهادران برگزار گرديد. گفتني است برگزاري جلسه مشاوره با حضور استاد پدريان ،اجراي برنامه هاي فرهنگي ورزشي،برپايي نماز جماعت همراه با سخنراني مذهبي توسط رئيس محترم بنياد از برنامه هاي انجام گرفته در اين اردو بود.

صفحه‌ها