فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

به مناسبت فرارسیدن هفته کرامت ، در روز سه شنبه دهم مرداد ماه ، مسئولین بنیاد منطقه دو به همراه رئیس حراست ، مسئول روایط عمومی و یکی از معاونین شهرداری منطقه 4 ، از خانواده شهیدان محسن محمدی،مهدی نوابی و محمد حسین کیوان داریان دیدار به عمل آورده و با اهداء قاب و لوح تقدیر از آنها تجلیل نمودند.

صبح روز يكشنبه پانزدهم مردادماه ، حاجيه خانم رحماني مادر همكار گرامي سركار خانم وكيلي بر اثر بيماري و كهولت سن به رحمت ايزدي پيوست.در پي در گذشت اين بانوي مكرمه ، رئيس ، معاونين و جمعي از همكاران بنياد منطقه دو جهت عرض تسليت در مراسم اين عزيز كه در مسجد چهارده معصوم شهرستان شهر فيروزان برگزار گرديد شركت نمودند.

در روز چهارشنبه يازدهم مرداد ماه همزمان با گراميداشت دهه كرامت   و ميلاد فرخنده  امام رضا ( ع ) مراسم جشن  باشكوهي با حضورمسئولين و پرسنل بنياد در محل نمازخانه ي اداره برگزار گرديد .

گردهمايي طلاب شاهد و ايثارگر بنياد شهيد روز پنجشنبه ، دوازدهم مردادماه در سالن موزه ي شهدا با حضور طلاب شاهد و ايثارگر( برادران و خواهران) و با حضور مديركل محترم بنياد و جانشين مديريت مركز، مديريت حوزه علميه اصفهان و ساير مسئولين بنيادو حوزه برگزار گرديد. در اين جلسه پس از بيان مطالبي از طرف مسئولين ،جلسه پرسش و پاسخ برگزار و در پايان هدايايي به اين عزيزان اهداء گرديد.

روز سه شنبه سوم مردادماه 96 همزمان با ولادت با سعادت کریمه اهل بیت(س) حضرت فاطمه معصومه(س) و بمنظور گرامیداشت یادوخاطره شهدای همیشه جاوید معاون اداری مالی بنیاد شهید منطقه ، بهمراه مسئولین شهرداری منطقه 4 در منزل شهیدان حجت اله نورمحمد ، نصراله عبدالهی و احمد برقی حضور یافته و از نزدیک با خانواده این عزیزان دیدار وگفتگو نموده و با اهداء هدیه ولوح تقدیر از مقام شامخ آنان قدردانی کردند.

در آستانه فرا رسيدن دهه ي پر فيض كرامت و ازدواج يكي از پرسنل خواهر بنياد منطقه دو، حجه الاسلام ياري پور رئيس محترم اين بنياد به همراه مشاور امور بانوان و مسئول امور كاركنان با اهداء دسته گل ، شروع زندگي مشترك اين عزيز را در محل كار به ايشان تبريك گفتند و برايشان آرزوي خوشبختي و سعادت نمودند.

همزمان با فرارسيدن ولادت با سعادت كريمه اهل بيت (س) و روز دختر مراسم جشني در روز سه شنبه 96/05/03  با حضور مسئولين و كاركنان بنياد منطقه دو در محل نمازخانه اين اداره برگزار گرديد. در اين مراسم حجه الاسلام نوروزي امام جماعت دستگاه در خصوص فضايل و كرامات اين بانوي مكرمه سخنراني نمودند.

همزمان با سالروز شهادت صادق آل محمد(ص) ، مراسم سوگواري با حضور مسئولين و كاركنان بنياد شهيد منطقه دو در محل نمازخانه بنياد برگزار گرديد . در اين مراسم ابتدا حجه الاسلام نوروزي در خصوص فضايل و مناقب اين امام همام سخنراني نموده و سپس مداح اهل بيت با نوحه سرايي جمع حاضر را به فيض كامل رساندند.

اين جلسه در روز سه شنبه مورخ 95/12/10 در ساعت 13 ، در محل  دفتر رياست بنياد ، با حضور معاون فرهنگي سازمان و روساي بنياد شهيد منطقه ي 1 و 2 اصفهان و رئيس اداره امور شاهد و ايثارگر آموزش و پرورش استان اصفهان و مسئولين فرهنگي دو منطقه ، برگزار شد و مقرر گرديد پيرامون گراميداشت 22 اسفند ، برنامه هاي ومفصلي در سطح استان اصفهان برگزار گردد.

جانباز70% شهید سعیددشتی در سال 1340 در شهر اصفهان درخانواده ای مذهبی بدنیا آمد،وپس از اخذ مدرک دیپلم درپی فرمان رهبر و مقتدای خویش سنگر علم را رها نموده و در سال ۱۳59 بعنوان بسیجی عازم جبهه های نبرد حق علیه باطل گردید.

صفحه‌ها