Recent Content

Enter a comma separated list of user names.
Updated date
خمینی شهر : دیدار ریاست بنیاد با رئیس کتابخانه الغدیر در هفته کتاب و کتابخوانی نوامبر 14 2017 - 12:39ب‌ظ

رييس و برخي از كاركنان بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان خميني شهر در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی با رييس کتابخانه الغدیر شهرستان ديدار كردند.

این دیدار صبح سه شنبه 23 آبان ماه 1396 با حضور مسعود مقتدایی ، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمینی شهر، در دفتر آقاي امیدی فر ، رييس کتابخانه الغدیر خمینی شهر ، انجام شد و طی آن در خصوص در نظر گرفتن غرفه ای جهت مجلات و کتاب های شاهد در کتابخانه های سطح شهر ، برگزاری مسابقات کتابخوانی و حق عضویت رایگان کتابخانه ها جهت جانبازان بحث و بررسی به عمل آمد.

سمینار بین المللی مدیریت کسب و کار نوامبر 13 2017 - 11:53ق‌ظ

سمینار بین المللی مدیریت کسب و کار با رویکرد اقتصاد مقاومتی
با حضور اساتید برجسته خارجی و داخلی
با همکاری دانشگاه بی هارات هند
اهداء گواهینامه بین المللی با ترجمه لاتین برای کلیه شرکت کنندگان
زمان : دوشنبه۶ آذرماه ساعت ۱۴ الی ۱۸
مکان : اصفهان خیابان شمس آبادی سالن اجتماعات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان

خمینی شهر : دیدار ریاست بنیاد به همراه جمعی از دانش آموزان از خانواده شهید دانش آموز نوامبر 14 2017 - 9:29ق‌ظ

بمناسبت روز دانش آموز ، رييس بنياد شهيد به همراه جمعی از دانش آموزان شاهد با خانواده شهدا ديدار كردند.

این دیدارها صبح چهارشنبه 17 ارديبهشت ماه 1396 با حضور مسعود مقتدایی ، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمینی شهر، مدیریت و جمعی از دانش اموزان دبیرستان شاهد ثارالله در منزل شهید دانش آموز مصطفی ریایی انجام شد و طی آن ضمن بهره مندی از خاطرات آن عزیز، دغدغه ها و مشکلاتشان مورد بررسی قرار گرفت.

شايان ذكر است شهرستان خميني شهر حدود 300 شهيد دانش آموز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.

ممنطقه یک: حاجیه خانم منتظری مادر شهیدان مسعود ومهرداد عزیزالهی به فرزندان شهیدش پیوست نوامبر 14 2017 - 9:29ق‌ظ

حاجیه خانم عذرامنتظری نجف آبادی مادر شهیدان معزز مسعود ومهرداد عزیز الهی دار فانی را وداع گفت وبه فرزندان شهیدش پیوست.مراسم سومین روز در گذشت این مادر مهربان وهمسر دلسوز روز سه شنبه 23 آبانماه 96 از ساعت 14 الی 16 در مسجد حسینیه واقع در نجف آباد،خیابان امام روبه روی ساختمان پزشکی شفاء برگزار می گردد.

یادآور می شود شهید مسعود عزیزالهی در سن 20سالگی در سال62 عملیات خیبربه شهادت رسید وشهید مهرداد عزیز الهی در سن 19 سالگی درسال 1365 عملیات کربلای 4 به فیض شهادت نائل آمد.

منطقه یک:حجت الاسلام حاج شیخ محمد علی سیفی اصفهانی به فرزندان شهیدش پیوست نوامبر 11 2017 - 12:13ب‌ظ

حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد علی سیفی اصفهانی جانباز 25 % وپدر شهیدان معزز فاطمه ،حکیمه ونفیسه سیفی اصفهانی درسن 79 سالگی دار فانی راوداع گفت وبه فرزندان شهیدش پیوست . مراسم هفتمین روز درگذشت این پدر مهربان ودلسوز روز پنجشنبه 25 آبانماه 96 از ساعت 13:30 الی 15:30 در مسجد درب کوشک واقع در خیابان آیت اله طیب (ره) برگزار می گردد.

لازم به ذکر است شهیدان معزز فاطمه سیفی درسن 7 سالگی ، حکیمه سیفی درسن 10 سالگی و نفیسه سیفی در سن 15 سالگی هر سه در سال 1365 براثر بمباران منزل مسکونی توسط رژیم بعثی صدام به فیض شهادت نائل آمدند.

کوهپایه : تشییع پیکر مطهر شهید محسن ملکیان و جانباز هشت سال دفاع مقدس احمد صدری همزمان با اربعین حسینی نوامبر 11 2017 - 12:14ب‌ظ

شنبه 18 آبان ماه  1396 مصادف با اربعین شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان، همــزمـان پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده محسن ملکیان و جانباز احمد صدری ،  8:30  صبح از حرم شهدای گمنام شهر کوهپایه تا میدان نماز شهر بر دوش مردم ولایتمدار و شهید پرور شهر و بخش کوهپایه تشییع شدند. این مراسم با حضور پرشور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مسئولان استانی و محلی و اکثریت مردم برگزار گردید.پیکر مطهر جانباز هشت سال دفاع مقدس احمد صدری در گلستان شهدای شهر کوهپایه به خاک سپرده شد.پیکر شهید محسن ملکیان به زادگاهش "روستای هریزه جبل" منتقل و در گلستان شهدای زادگاهش خاکسپاری شد.

خدمات مختلف نوامبر 11 2017 - 10:36ق‌ظ

جست و جوی مزار شهید

پرسش و پاسخ های متداول

قوانین و بخشنامه های ایثارگران

شناسنامه خدمات بنیاد

اخبار طلاب ، دانشجویان و دانش آموزان

دریافت فیش حقوقی ایثارگر

خمینی شهر : دیدار ریاست بنیاد به همراه جمعی از دانش آموزان شاهد از خانواده شهدا نوامبر 11 2017 - 12:14ب‌ظ

بمناسبت روز دانش آموز ، رييس بنياد شهيد به همراه جمعی از دانش آموزان شاهد با خانواده شهدا ديدار كردند.

این دیدارها صبح دوشنبه 15 ارديبهشت ماه 1396 با حضور مسعود مقتدایی ، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمینی شهر و جمعی از دانش آموزان شاهد دبیرستان شهدای غواص در منزل شهیدان پیمانی(شهیدان دانش آموز) دوران جنگ تحمیلی و شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی انجام شد و طی آن ضمن بهره مندی از خاطرات آن عزیزان ، دغدغه ها و مشکلاتشان مورد بررسی قرار گرفت.

شايان ذكر است شهرستان خميني شهر حدود 300 شهيد دانش آموز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.

منطقه دو: اردوی یک روزه همسران شاهد و ایثارگر نوامبر 6 2017 - 12:23ب‌ظ

در راستای ایجاد روحیه همدلی و نشاط همسران شاهد و ایثارگر، در روزهای شنبه و چهارشنبه ، ششم و دهم آبان ماه تعداد 170نفر از این عزیزان در قالب اردوی یکروزه به شهرستان شاه رضا عزیمت نمودند و پس از صرف صبحانه و زیارت امامزاده شاه رضا و گلزار شهدای آن شهرستان ، در کلاس آموزشی خانواده شرکت نمودند و بعد از ظهر همان روز به اصفهان بازگشتند. گفتنی است در این اردوی تفریحی فرهنگی ، ریاست بنیاد، معاون تعاون و مسئولین مددکاری حضور داشتند.

دفاتر خدماتی خمینی شهر جهت صدور معرفینامه نوامبر 6 2017 - 9:14ق‌ظ

دفاتر خدماتی خمینی شهر جهت صدور معرفینامه

از این پس ایثارگران و خانواده محترمشان می توانند جهت صدور معرفینامه به ادارات و ارگانها بدون نیاز به بنیاد به دفاتر خدماتی مراجعه نموده و اقدام به دریافت معرفینامه نمایند.

منطقه دو:حضور پرسنل بنیاد منطقه دو در راهپیمایی روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی نوامبر 6 2017 - 5:48ق‌ظ

همزمان با سالروز تسخیر لانه ی جاسوسی و روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی ، تعدادی از پرسنل بنیاد شهید منطقه دو به نمایندگی از کلیه همکاران در روز شنبه 13 آبان ماه ، ضمن حضور در راهپیمایی ، انزجار خود را نسبت به دشمنان اسلام و میهن اسلامی خصوصا آمریکا و اسرائیل جنایتکار اعلام نمودندو با شهیدان و امام شهیدان در راه تحقق آرمانهای این عزیزان عهد و پیمان دوباره بستند. گفتنی است حضور دانش آموزان با شعارهای های مرگ بر آمریکا و اسرائیل ، در این مراسم، بر شکوه و عظمت آن افزوده بود.

خمینی شهر : دیدار ریاست بنیاد با ریاست اداره فرهنگ و ارشاد در روز فرهنگ عمومی نوامبر 6 2017 - 5:48ق‌ظ

رييس و برخي از كاركنان بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان خميني شهر در آستانه روز بزگداشت فرهنگ عمومی با رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ديدار كردند.

این دیدار صبح یکشنبه 14 آبان ماه 1396 با حضور مسعود مقتدایی ، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمینی شهر، در دفتر آقاي سیدابراهیم موسوی ، رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر ، انجام شد و طی آن در خصوص روند نامگذاری معابر و همچنین برنامه های بزرگداشت هفته اول اسفندماه بعنوان هفته فرهنگی شهرستان که همزمان با روز ایثار شهر درچه ( 1 اسفند) و روز ایثار خمینی شهر( 5 اسفند) می باشد مورد بررسی قرار گرفت.

خمینی شهر : به صدا درآمدن زنگ استکبارستیزی در مدارس شاهد نوامبر 6 2017 - 5:49ق‌ظ

زنگ استکبار ستیزی در مدرسه ابتدایی شاهد امیرخانی به صدا درآمد.

همزمان با 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز ، زنگ استکبارستیزی با حضور آیت اله عباس رحیمی ، نماینده ولی فقیه و امام جمعه خمینی شهر ، مسعود مقتدایی ، رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران خميني شهر ، مهندس علی اصغر حاج حیدری ، شهردار خمینی شهر و تعدادی از اعضای شورای شهر خمینی شهر بصورت نمادین در مدرسه شاهد امیرخانی به صدا درآمد.

شايان ذكر است 8 مدرسه شاهد و يك مدرسه ايثارگران بزرگسال در سطح شهرستان خميني شهر وجود دارد كه حدود 1200 دانش آموز شاهد و ايثارگر در آن در حال تحصيل هستند.

خمینی شهر : راهپیمایی باشکوه 13 آبان با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران نوامبر 6 2017 - 5:49ق‌ظ

راهپیمایی باشکوه 13 آبان در خمینی شهر با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.

خمینی شهر : درگذشت حاج شیخ نصراله نصرالهی پدر شهیدان حسین و علی نصرالهی نوامبر 6 2017 - 5:49ق‌ظ

حاج شیخ نصراله نصرالهی به فرزندان شهیدش پیوست . وی پدر شهیدان والا مقام حسین و علی نصرالهی ، در سن 92 سالگی دار فانی را وداع گفت.مراسم این پدر بزرگوار امروز و فردا 13 و 14 آبانماه 1396 در مسجد جامع شهر کوشک برگزار می گردد.

کوهپایه :حاج حسین دشتبانی پدر شهید عوضعلی دشتبانی به فرزند شهیدش پیوست. نوامبر 4 2017 - 8:28ق‌ظ

حاج حسین دشتبانی پدر شهید عوضعلی دشتبانی روز پنج شنبه  11  آبان ماه 1396 به علت بیماری و کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
مراسم تشییع این پدر بزرگوار صبح روز پنج شنبه 11 آبان ماه 96 با حضور پرشور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و آحاد مردم به طرف گلستان شهدا ورزنه  برگزار شد.مراسم ترحیم نیز روز جمعه  از ساعت 8  الی 10 صبح در مسجد قمر بنی هاشم (ع)  واقع در خیابان دکتر بهشتی شهر ورزنه برگزار شد.

خمینی شهر : برگزاري جلسه ستاد اجرايي مدارس شاهد شهرستان نوامبر 2 2017 - 10:00ق‌ظ

جلسه ستاد اجرايي مدارس شاهد شهرستان خميني شهر برگزار شد.

اين جلسه صبح چهارشنبه 10 آبانماه 1396 ساعت 9 صبح در اداره آموزش و پرورش خميني شهر  با حضور مسعود مقتدايي ، رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران خميني شهر، محمود بديهي ، مدير آموزش و پرورش شهرستان ، برخي از مسئولين دو اداره و مديران مدارس شاهد برگزار شد و طي آن ضمن تاكید برآموزش خانواده ، نشست های دانش آموزی ، گرامیداشت روز دانش آموز(13 آبان) به ارائه گزارش دانش آموزان طرح پراكنده سال تحصیلی 97-96 و برگزاری كلاس های تقویتی و جبرانی طرح پراكنده و فعال كردن شورای مشاوره در مدارس شاهد و ایثارگر تاکید شد.

کوهپایه : بازدید معاون فرهنگی آقای قریشی و روسای ادارات مربوطه از شهرستان کوهپایه. اکتبر 30 2017 - 1:59ب‌ظ

در تاریخ 07/08/1396 آقای قریشی معاون فرهنگی بنیادشهید و امورایثارگران استان اصفهان و روسای ادارات مربوطه از بنیادشهرستان کوهپایه بازدید نمودند و ضمن برگزاری جلسه با ریاست و پرسنل بنیاد کوهپایه وعرض خداقوت ، با اشاره به این امر که  بنیاد شهید دارای دو وظیفه بسیار مهم خدمات‌رسانی به ایثارگران و ترویج  و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است، لذافعالیت‌های فرهنگی در مجموعه بنیاد دارای اهمیت بسیار زیادی است.در ادامه بیان داشت: مقام معظم رهبری همواره بر رشد و توسعه این فرهنگ در جامعه تأکید دارند و ما نیز وظیفه داریم این فرهنگ را حفظ کنیم، زیرا همین فرهنگ عامل بقای انقلاب و قدرت ملی است.در نهایت به همراه

خمینی شهر : جلسه مشترک رئیس بنیاد با شهردار و رئیس شورای شهر کوشک اکتبر 30 2017 - 7:32ق‌ظ

جلسه مشترک مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران خمینی شهر ، شهرداری و شورای شهر کوشک برگزار شد.

اين جلسه صبح شنبه 6 آبانماه 1396 در شهرداری شهر کوشک با حضور مسعود مقتدايي ، رييس بنیاد شهيد و امور ايثارگران خميني شهر، حسن زمانی ، معاون فرهنگی بنیاد شهيد و امور ايثارگران خميني شهر، مهندس مجید قربانی ، شهردار شهر کوشک ، محمدباقر جلالی ، رئیس شورای شهر کوشک برگزار شد .

طی این جلسه در خصوص ساماندهی و مرمت گلزارشهدای شهر کوشک ، احداث قطعه ایثارگران ، اجرای برنامه های فرهنگی و اردویی جهت ایثارگران و خدمت رسانی بهتر به جامعه ایثارگری بحث و بررسي بعمل آمد.

کوهپایه : پیکر مطهر شهید محسن ملکیان پس از 30 سال به میهن بازگشت. اکتبر 28 2017 - 1:14ب‌ظ

شهید گرامی محسن ملکیان  در تاریخ اول آذرماه 1344 دیده به جهان گشود. توسط یگان  ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناطق جنگی اعزام گردید. وی در تاریخ دوم  خرداد ماه 1366 در عملیات نصر3 در منطقه عملیلاتی زبیدات درسن 22  سالگی به فیض شهادت نائل آمد . پیکر پاکش بعد از 30 سال طی جریان کاوش و تفحص شناسایی و مراسم تشییع این شهید گرانقدر بزودی درآبان ماه سال 1396 در زادگاهش روستای هریزه جبل توابع شهرستان کوهپایه  برگزار میگردد.